Komplexní řešení pro nové stavby a rekonstrukce

Pálená střešní krytina Tondach
Tondach je známý český výrobce pálených tašek a veškerých doplňků. Tyto tašky vynikají nejen svou kvalitou, jednoduchostí pokládky, designem, ale spolu s taškami nabízíme i nadstandardní služby.

Kdo je Tondach

TONDACH jako jediný výrobce pálených tašek v ČR vyrábí široký sortiment pálených střešních tašek s 33letou zárukou, které jsou vhodné jak pro novostavby tak pro rekonstrukci. Svým zákazníkům TONDACH nabízí velký výběr z vysoce kvalitních a odolných pálených střešních tašek v rozličných povrchových úpravách a mnoha barevných variantách.

Co Tondach nabízí

 • Kvalita
  Životnost pálených tašek dokázaná studiemi a dochovanými střešními taškami činí až 100 let. Pod přísným dohledem odborníků probíhá celý výrobní postup od těžby hlíny po expedici. Společnost TONDACH si je vědoma výjimečné kvality svých výrobků, a proto poskytuje nejdelší záruku TONDACH All inclusive, a to 33 let.
 • Úspora a jednoduchost
  Pálené střešní tašky TONDACH můžete získat se speciální slevou pro Váš objekt. Jednoduchost pokládky ocení především ti, kteří budou tašky na střechu pokládat. Posuvné střešní tašky totiž dovolují zachovat původní laťování, což šetří váš čas i peníze.
 • Služby
  Největší výrobce střešních tašek v České republice nabízí ke svému sortimentu i nadstandardní služby. Snaží se vyhovět všem svým zákazníkům v mnoha směrech: pomoc s výběrem vhodného typu tašky, zaměření střech, dodání adresáře s přehledem prodejců a pokrývačů doprava zboží nebo nejdelší záruka TONDACH All inclusive..
 • Ekologie
  Nesporným přínosem pálených střešních tašek je také jejich šetrnost k životnímu prostředí. Pálená střešní krytina, jako čistě přírodní produkt, nemá negativní vliv na životní prostředí. Po skončení její životnosti ji lze snadno recyklovat.

Čtěte také