Stavební technik komunikuje s ženou na stavbě

Slevová akce - Časně stavět, letos bydlet

Rozhodli jste se stavět? Hledáte kvalitní materiál za dobrou cenu? Nečekejte a využijte tuto slevovou akci na stavbu vašeho rodinného domu.

Garance slev pro váš rodinný dům

Nabízíme vám časově omezenou garanci slev na keramický systém Porotherm pro vaši hrubou stavbu rodinného domu.
Slevový poukaz je platný pouze na rodinné domy, na které bude zpracována cenová nabídka dle vašeho požadavku na základě zaslané projektové dokumentace.
 
 

Slevy se vztahují na následující výrobky:

Zaškrtněte ve formuláři "Zdivo" a obdržíte poukaz obsahující následující slevy.
Porotherm Profi / Profi Dryfix
broušené cihly na tenkovrstvou maltu nebo zdicí pěnu
36%
Porotherm T Profi / T Profi Dryfix
broušené cihly plněné minerální vatou na tenkovrstvou maltu nebo zdicí pěnu
27%
Porotherm Profi EKO+ / Profi EKO+
broušené cihly pro nízkoenergetické domy bez zateplení
36%
Stropní nosníky POT, Stropní vložky MIAKO PTH, Věncovky PTH 40%
Překlady Porotherm 40%
Obkladové pásky rovné a rohové Terca
typ a KASTANJEBRUIN a WISSELBONT
28%

Pálené tašky Tondach výhodně:

Zaškrtněte ve formuláři "Střechu" a operátoři společnosti Tondach vám nabídnou výhodné podmínky pro vaši novou střechu.

Zaregistrujte se a získejte unikátní poukaz

Plánujete stavět v České republice rodinný dům?
Vyžádejte si slevový poukaz jednoduchou registrací. Registrací se nezavazujete k dalším akcím.
 
 

Slevu získáte jednoduše:

  • Vyžádejte si poukaz ve formuláři na této stránce.
  • Obdržíte poukaz ve formátu pdf na váš email.
  • Do čtyřech pracovních dnů vás bude kontaktovat operátorka zákaznického servisu a pomůže vám s uplatněním poukazu u vybraných obchodních partnerů výrobce.
  • Do objednávky pro vaši stavbu je nutné, aby stavebniny nebo obchodní partneři výrobce uvedli vaše jméno, příjmení, místo stavby a kód poukazu, který je uveden v pravém horním rohu.
 
Akce končí 28. 2. 2018
Podmínky k uplatnění slev jsou uvedeny ve slevovém poukazu.
 
 

Proč cihlový dům?

Cihelné zdivo Porotherm představuje moderní stavební materiál, který využívá všech pozitivních vlastností tradičních přírodních materiálů. Umožňuje jednoduchou a rychlou výstavbu rodiného domu, dále nízkoenergetických a pasivních domů bez nutnosti dodatečného zateplení fasády. Úspory nákladů na zateplení fasády a následné vytápění domu jsou značné. Zdivo z cihel umožňuje prostup vodních par, vytváří předpoklad pro zdravé a příjemné bydlení.
Cihelné bloky a cihly plněné minerální vatou mají navíc tu výhodu, že z nich roste obvodové zdivo obdivuhodnou rychlostí. Celý systém je komplexní, takže počítá i s výstavbou nenosného zdiva, tedy příček, které mohou být dokonce i akustické (s nižším prostupem hluku). Na cihlový systém pro rychlou výstavbu navazuje moderní technologie zdění na pěnu Dryfix, což šetří čas a neznehodnocuje stavební parcelu zbytečným skladováním stavebních materiálů a umožňuje to snadnou výstavbu RD na klíč.
 

A co stropy?

Systém Porotherm zahrnuje i všechny druhy stropních nosníků, stropních překladů, věncovek, různé keramické vložky a překlady, dveřní i okenní překlady. Můžete volit z klasického keramického Porotherm stropu, tak z nového stropu bez celoplošné nadbetonávky u kterého je úspora betonu až 40%. Kombinace broušených cihel plněných minerální vatou a zatepleného stropu navíc vytváří předpoklady pro nízkoenergetické bydlení, s možnou energetickou třídou domu na úrovni pasivního nebo nulového domu.
 

A co fasáda a venkovní zpevněné plochy?

Fasády, dlažby,... i na ty se pamatovalo. K dispozici je široký sortiment lícových cihel Terca, včetně obkladových pásků. Váš dům tak může dostat vzhled "anglické klasické stavby", nebo moderní design díky fasádě z lícových cihel a obkladů. Veškeré stavební prvky se spojují přes k tomu vyvinuté malty s určením pro zdění, spárování či lepení. V okolí domu pak navážete dlažbou Penter v podobném stylu z keramické dlažby, vhodné jak pro pochozí, tak pojezdové využití. Tyto keramické dlaždice naleznou využití i na vaší zahrádce, či na jiném místě vašeho pozemku. Celkový dojem domu doplní žaluzie a rolety zavěšené do univerzálních schránek Porotherm KP Vario UNI, které již mají řešení i pro rohová okna.
Tím vším se vykouzlí ten pravý dojem rodinného hnízda!

Čtěte také