Energetický průkaz

Energetický průkaz a štítek budovy
Objednání energetického průkazu

Postup zajištění služby energetický průkaz

Vyplněním objednávky "Energetický průkaz" získáte energetický průkaz za zvýhodněnou cenu viz cena dle aktuálního ceníku.
  1. Otevřít stránku Objednávka energetického průkazu  >>.
  2. Průkaz za zvýhodněnou cenu – tato zvýhodněná cena platí pro stavby rodinných domů ze systému Porotherm v případě úplného vyplnění dotazníku zaslaného energetickému znalci a předání kompletní projektové dokumentace stavby. Všechny ovládací prvky jsou vysvětleny přímo na stránce www.porotherm.cz/prukaz.
  3. Výsledek – potvrzení o přijetí objednávky ihned po odeslání objednávky a zaslání průkazu do 15 pracovních dnů (od předání kompletních informací). Bude-li jakýkoli údaj potřeba konzultovat nebo doplnit, bude zákazníka kontaktovat energetický znalec, který průkaz vypracovává.
Poznámka: Energetický průkaz obálky budovy je povinnou součástí projektové dokumentace všech novostaveb rodinných domů vyžadovanou stavebním úřadem pro stavební řízení

Kdo poskytuje

Energetický průkaz lze objednat na www.porotherm.cz/prukaz (mohou přímo využít i zákazníci, resp. stavebniny mohou zákazníkovi předvést vyplnění objednávky, případně sdělit, jaké části projektu jsou potřeba přiložit k objednávce).

Čtěte také