Proč navrhovat z našich cihel?

Navrhujete z cihel?
Kvalitní materiál za výhodnou cenu, snadná manipulace a rychlá stavba – tak vidí vznik vysněného domu vaši zákazníci. Nejen tyto požadavky jim můžete nabídnout při použití výrobků Porotherm.

Vlastnosti materiálu POROTHERM

Pálené klasické cihly Porotherm s mimořádnými tepelně izolačními vlastnostmi jsou určeny pro tradiční zdění, na tenkou maltu i pro zdění na pěnu Dryfix. Maximální úspory tepla s cihlou plněnou minerální vatou nebo jedinečné akustické vlastnosti s cihlou Porotherm AKU Profi – to jsou jen některé důvody, proč zvolit cihly Porotherm ke stavbě pasivního, nízkoenergetického, energeticky úsporného či standardního domu.

Výhody klasické cihly

Stačí se spolehnout na tradici. Klasickou pálenou cihlu ještě nikdo nepřekonal. Rychlé a snadné zdění bez zbytečných ztrát materiálu a malty, nebo dvojnásobná rychlost zdění s pěnou Dryfix. Nenabízíme jen cihlu, ale komplexní řešení pro obálku budov, která udrží teplo v domě bez zateplení. Vynikající technické parametry v akustice, tepelné akumulaci či objemové stálosti, nižší cena za metr čtvereční, u stropů úspora nákladů až 25%. To jsou cihly Porotherm.

Kontaktujte technické poradce

Pomůžeme vám s navrhováním a prováděním stavby ještě před jejím zahájením. K dispozici máte veškerá data a naše dlouholeté zkušenosti. Vše dokážeme vyřešit do posledního detailu.

Veškeré kontakty na technické poradce, oblastní manažery i na půjčovny, doporučené stavební firmy a stavebniny najdete na www.porotherm.cz/kontakty

Pomůžeme Vám najít odpovědi na Vaše otázky.

 

Čtěte také