Cena Svazu podnikatelů ve stavebnictví ČR

Nejlepší výrobce stavebnin roku 2015

Pro devátý ročník soutěže, bylo zvoleno motto “Nové moderní výrobky a technologie pro stavby a budovy s pozitivní bilancí energie“.

Vyhlášení nejlepších výrobců stavebních hmot a materiálů v ČR

...se konalo dne 13. 9. 2016 v Břevnovském klášteře v Praze. V rámci devátého ročníku soutěže Nejlepší výrobce stavebnin 2015 získal cenu Svazu podnikatelů ve stavebnictví ČR největší výrobce cihel společnost Wienerberger cihlářský průmysl, a. s.
 
Z rukou předsedy Svazu podnikatelů ve stavebnictví ČR, Ing. Václava Matyáše, převzal toto významné ocenění Ing. Daniel Uskokovič, technický poradce společnosti Wienerberger.
 
V současné době je snížení energetické náročnosti budov tématem velmi aktuálním. Cihelný systém Porotherm má tu přednost, že dosahuje velkých energetických úspor jak při samotné výrobě, stavbě tak i při vytápění postaveného domu. I za předpokladu, že se jedná o jednovrstvé zdivo bez zateplovacího systému. Pozitivně hodnotíme nejen úspory při tepelném provozu budovy z Porothermu, ale také skutečnost, že jde o přírodní ekologické materiály,“ dodal Ing. Daniel Uskokovič.
 
Celá tisková zpráva k přečtení zde.

Cena Svazu podnikatelů ve stavebnictví ČR

 

 

Čtěte také