Firma Wienerberger získala v soutěži "Nejlepší výrobce stavebnin roku 2017", cenu Svazu podnikatelů ve stavebnictví.
Logo Nejlepší výrobce stavebnin 2017

Wienerberger oceněn jako Nejlepší výrobce stavebnin roku 2017

Téma, které porotu v již 11. ročníku soutěže zaujalo, byl proces digitalizace ve společnosti Wienerberger  s. r. o., a to jak na úrovni jednotlivých výrobních závodů Wienerberger a Tondach, tak i na úrovni řídící s dopadem na strategii společnosti a na jednotlivé projekty. V rámci soutěže byl hodnocen zejména projekt Wienerberger e4 dům, který přináší ucelené řešení bydlení v domech s keramickou obálkou pro roce 2020.

Cena Svazu podnikatelů ve stavebnictví ČR

Převzal Ing. Daniel Uskokovič
Head of Wienerberger e4 house

Vypisovateli soutěže jsou Svaz podnikatelů ve stavebnictví, ÚRS PRAHA, a.s. Ministerstvo průmyslu a obchodu. Soutěž je určena pro všechny výrobce stavebních hmot a materiálů působících na území České republiky, jejichž závody, provozy a jednotlivé technologické linky splňují hlediska a trendy moderní průmyslové výroby.
 
Podle organizátorů soutěže je právě v současnosti velmi důležité, aby výroba stavebních materiálů uměla reagovat na požadavky současné doby, jako digitalizovat výrobní technologie, přispět k co nejvyšší dosažitelné kvalitě života pro současnou generaci a k vytvoření předpokladů pro život generací budoucích.

Cena Svazu podnikatelů ve stavebnictví ČR, ocenění pro společnost Wienerberger

 

Čtěte také