Přijďte v únoru navštívit expozici Porotherm na výstavu For Pasiv a expozici Tondach na výstavu Střechy Praha. Obě výstavy se konají v areálu PVA Expo Letňany, Praha v termínu 7. až 9. února 2019. 

Poradíme vám s výběrem pálených stavebních materiálů: Porotherm a Tondach na výstavách For Pasiv a Střechy Praha. 

Veletrh For Pasiv

Místo konání: Výstaviště PVA Letňany, Praha
Termín: 7. – 9. února 2019
hala č. 2, stánek 2A11
 
 
Stěžejním tématem v expozicích Wienerberger na výstavě For Pasiv bude koncept keramického domu e4, který přináší ucelené řešení pro stavbu moderního rodinného domu s využitím keramických stavebních materiálů Porotherm, Tondach a Terca. Koncept e4 domu je v podstatě návodem, jak společně s námi postavit dům s téměř nulovou spotřebou energie bez zbytečných starostí.
Stále více pozornosti se zaměřuje na akustický komfort u rodinných domů, naši odborníci vám představí komplexní řadu akustických cihel AKU a jejich výhody.

For Pasiv a Střechy Praha - boční stánek

 

Střechy Praha

Místo konání: Výstaviště PVA Letňany, Praha
Termín: 7. – 9. února 2019
hala č. 3, stánek 301
 
 
Značka Tondach představí zejména produkty, služby a technologie pro realizaci moderní střechy. Jdeme s dobou a nabízíme pálené tašky v nejnovějších „trendy“ barvách. Příkladem je taška Stodo 12 v šedé engobě. Obohacujeme ale také řady tradičních tašek a nabízíme ucelené střešní systémy.

Střechy Praha - vizualizace stánku, 2019, wienerberger, tondach

Kde nás najdete na veletrhu For Pasiv a Střechy Praha

Mapa výstav For pasiv a Střechy Praha 2019

Mimo těchto výstavních akcí lze během roku 2019 nalézt značky Porotherm, Tondach a Terca na dalších deseti výstavách v České republice zde

Čtěte také