Veletrh proběhne ve dnech 18. - 22. září v prostorách PVA EXPO PRAHA

Představíme Vám kompletní portfolio našich cihel a vodorovných konstrukčních systémů Porotherm a střešních tašek Tondach. Prezentace produktů je zaměřena jak na segment novostaveb, tak rekonstrukcí.
 
Můžete se těšit hned na několik novinek, které Wienerberger u příležitosti konání veletrhu For Arch uvede na trh. Mezi ně patří řešení stropu bez nadbetonávky pro rekonstrukce Porotherm BNK s inovovanými stropními vložkami Miako, kompletní řada akustických cihel AKU Profi, nebo nové povrchy pálených střešních tašek Tondach. Velký prostor věnujeme také představení koncepčního řešení domů e4 s keramickou obálkou.
 
Mimo to na Vás čeká zajímavý doprovodný program. V keramické dílně si mohou děti i dospělí vyzkoušet práci s hlínou a vyrobit si vlastní tašku. Během každého výstavního dne proběhne dopolední a odpolední praktická ukázka zdění a opracování cihel Porotherm. V pátek 21. září a v sobotu 23. září vystoupí Keramorchestr, hudební soubor hrající na nástroje vyrobené z pálené střešní krytiny a dalších keramických materiálů.
Potřebujete-li poradit či se informovat o našich produktech, rádi se Vám budeme věnovat.
 
Více v tiskové zprávě ZDE

Náš stánek naleznete v hale H1, sektoru 1A pod číslem 15.

 

Mapa Forach 2018

Čtěte také