Společnosti Wienerberger s.r.o. byla udělena cena ,,Stavební firma roku 2017".

Toto ocenění jsme obdrželi v rámci soutěže, kterou již od roku 2006 pořádá Svaz podnikatelů ve stavebnictví ve spolupráci s Ministerstvem průmyslu a obchodu ČR, Stavební fakultou Českého vysokého učení technického v Praze a Stavební fakultou Vysokého učení technického v Brně. Toto prestižní ocenění převzal dne 3. 10. 2018 v Betlémské kapli v Praze Ing. Luděk Bárta, jednatel společnosti. Společnost Wienerberger získala tento titul poprvé v  historii.

Soutěž, do které se mohou přihlásit všechny stavební firmy, které jsou českými právními subjekty, je rozdělena do třech kategorií. Společnost Wienerberger soutěžila v kategorii nad 200 zaměstnanců, kde úspěšně konkurovala dalším významným subjektům českého stavebního trhu.. Porota ocenila zejména přístup společnosti k inovacím, podporu BIM a koncepci stavby e4 domů.

Soutěž o titul Stavební firma roku umožňuje vstup přihlášeného subjektu do společenství renomovaných a perspektivních stavebních firem a možnost aktivně se podílet na vývoji a budoucnosti stavebního sektoru.

Předání ceny Stavební firma roku 2017

Stavebni firma roku 2017 - při vyhlášení přebírá jednatel společnosti Wienerberger s.r.o. Ing. Luděk Bárta
Stavebni firma roku 2017 - při vyhlášení přebírá jednatel společnosti Wienerberger s.r.o. Ing. Luděk Bárta, Head of Head of Product Management Ing. Jiří Dobiáš, Head of Wienerberger e4 house Ing. Daniel Uskokovič

Čtěte také