Lokální školení pro prováděcí firmy a stavebníky

Školení na systém Porotherm
Sjednejte si školení s oblastním manažerem dle vaší lokace

Menší lokální školení zaměřené na teorii spojenou s praxí

V rámci rozšiřování a zkvalitňování nabídky svých služeb nabízí společnost Wienerberger cihlářský průmysl, a. s. (dále WCP) menší odborná školení pro stavební firmy a menší  živnostníky.
 
Cílem těchto školení je kompletní proškolení stavebních firem na vybrané téma, předání jim know-how stavebního systému Porotherm,  využití kontaktu se zkušenými stavebními techniky společnosti WCP a dále pak přenesení do praxe jejich bohatých zkušeností.

Teoretická i praktická část školení

V úvodní teoretické části jsou zástupci stavebních firem seznámeni s novinkami v portfoliu stavebního systému Porotherm, je jim vysvětlen pracovní postup týkající se daného tématu  včetně řešení detailů. V neposlední řadě je zde prostor pro dotazy a diskusi nad tématy, které účastníky školení zajímají.
 
Během praktické části je stavebníkům předveden pracovní postup, účastníci školení si mohou sami vyzkoušet získané teoretické znalosti a využít konzultací se zkušenými stavebními techniky společnosti WCP. Účastníci školení pak získávají certifikát o proškolení s roční platností.
 
Součástí školení mohou být i prezentace a ukázky dalších technologií navazujících na zdivo, které organizujeme ve spojení s našimi partnery, například proškolení povrchových úprav systému Porotherm ve spojení s výrobcem omítek Franken Maxit s.r.o. Tímto získávají naše školení na atraktivitě.

Videoukázka - školení na systém Porotherm a omítkové systémy Maxit

Účast na školení je bezplatná

Termíny a místa školení organizujeme lokálně dle zájmu stavebních firem. V případě vašeho zájmu prosím kontaktujte obchodního manažera dle vaší oblasti.

Čtěte také